Deprecated: strripos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /www/doc/www.agroservis.cz/www/admin/class/UserAgent.php on line 305

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /www/doc/www.agroservis.cz/www/index.php on line 93
AGROSERVIS Sedláček

Napište nám!

Velice si vážíme Vašeho zájmu nebo názoru, odpovíme co nejdříve…

Vaše jméno

Váš e-mail (pro odpověď)

Váš dotaz nebo připomínka

      Zavřít

O nás

Firemní informace

 

Historie společnosti

Společnost AGROSERVIS Sedláček s.r.o. vznikla v roce 1995 jako obchodně-servisní organizace s úzkou specializací na zemědělskou mechanizaci. Jejím založením dochází k oddělení servisní a obchodní činnosti od ostatních aktivit, které má sdružení společnosti pod názvem AGROSERVIS Sedláček. Nově vzniklá organizace tedy nezačíná s touto činností od začátku, ale pokračuje a rozvíjí aktivity na základech tradice původní společnosti, která s obchodem se zemědělskou technikou začala zabývat již v roce 1992.

Až do roku 1998 byl nosným programem obchodu se zemědělskou technikou prodej a servis nové zemědělské techniky. V roce 1998 společnost AGROSERVIS Sedláček s.r.o. zareagovala na obtížnou situaci českého zemědělství a sortiment nových strojů byl rozšířen o prodej použité zemědělské techniky. V segmentu použité techniky se AGROSERVIS úzce specializuje na sklízecí mlátičky a řezačky CLAAS. Prvořadým cílem při prodeji použitých strojů je přenést maximální serióznost a profesionalitu, která je standardem při prodeji nových strojů, do obchodu s použitou zemědělskou mechanizací.

 

Nabídka zemědělské techniky

Použité stroje, které AGROSERVIS nabízí, pochází z evropské obchodní sítě CLAAS. Nové stroje jsou dodány prvnímu uživateli v západní Evropě, případně jsou provozovány jako předváděcí stroje v obchodní síti CLAAS. Po celou dobu provozu je o ně pečováno z hlediska servisu a dodávek náhradních dílů servisní sítí CLAAS. Po uplynutí doby, která odpovídá obnově strojového parku, případně předem dohodnuté době užívání, jsou tyto stroje vykoupeny protihodnotou při prodeji nových strojů. Použitá technika je dopravena do centrálního skladu, kde je prohlédnuta servisními techniky a je zde stanovena cena opravy a konečná prodejní cena pro nového zákazníka. Takto stanovená cena je platná a neměnná a zahrnuje v sobě transport stroje, opravu stroje a legislativu spojenou s provozováním stroje v ČR.

Vlastní oprava stroje je následně prováděna za přítomnosti budoucí obsluhy a je součástí školení obsluhy. Oprava trvá přibližně týden. Všechny práce na stroji provádí společně servisní pracovníci AGROSERVISu a pracovníci kupujícího a jejich společným cílem je kompletní příprava stroje na sezónu. Při opravě je celý stroj rozebrán, jsou vyměněny opotřebené, nebo jinak poškozené díly, je provedena kontrola všech ložisek, řemenů a stroj je opět zkompletován.


Jsou zkontrolovány všechny nastavení a pracovní tlaky, vyměněny filtry a provozní náplně. Oprava je zakončena prověřením funkčnosti všech systémů stroje a následně detailním proškolením obsluhy. O provedené opravě je vypracován protokol, se kterým je seznámen kupující, a na základě opravy je na stroj poskytnuta záruka.

 

Dodávky náhradních dílů

Náhradní díly pro opravy jsou čerpány z vlastních skladu ND. O bezproblémový chod skladu a včasnost dodávek náhradních dílů se stará tým pracovníků skladu, který je se započetím sezóny posílen o další pracovníky, zajišťující expresní rozvoz dílů ze skladu po celé ČR.

Dostatečný počet servisních pracovníků a vybavených servisních vozidel je zárukou rychlého a kvalitního servisu. Zajímavou a hojně využívanou službou, kterou společnost AGROSERVIS svým zákazníkům nabízí, jsou bezplatné posezónní prohlídky. Bezplatně k zákazníkovi přijede servisní pracovník a v součinnosti s obsluhou stroje provede diagnostiku technického stavu. Upozorní na poškozené části a na místa častého vzniku závad na strojích. Provede také kontrolu a nastavení všech hodnot na stroji dle servisních manuálů a je nápomocen při řešení problémů. Touto posezónní prohlídkou je uživatel stroje velmi přesně informován o aktuálním technickém stavu a o potřebě náhradních dílů pro připravení stroje na další sezónu.

Výše popsaný systém prodeje a servisu použité a předváděcí zemědělské techniky je podpořen financováním obchodu. Pro prodej strojů jsou připraveny dodavatelské úvěry a leasing s délkou trvání 2–7 roků. Financování je připraveno tak, aby co nejlépe odpovídalo potřebám a možnostem českého a slovenského zemědělství. Samozřejmostí je výkup stávající zemědělské techniky od zákazníka s garancí pevné ceny. Tato cena je započítána s první splátkou při financování použitého, nebo předváděcího stroje.

 

Sklad strojů

Nespornou výhodou společnosti AGROSERVIS jsou sklady strojů v Olešnici na Moravě a v Příkazích u Olomouce. Sortiment skladu poskytuje průřez celou nabídkou podle typů a také stáří strojů. 

Na všech strojích jsou provedena potřebná měření nutná k posouzení technické způsobilosti a k vydání technického osvědčení. Toto osvědčení je dodáváno se všemi stroji a je podmínkou pro provoz stroje na pozemních komunikacích ČR.

Věříme že z nabídky zboží a služeb společnosti AGROSERVIS si vyberete i Vy a že vzájemnou spoluprací docílíme plynulou a klidnou sklizeň Vašich plodin.

 

AGROSERVIS Sedláček s.r.o.

Prodej a servis zemědělské techniky
Copyright © 2021 Agroservis Sedláček s.r.o.
All rights reserved

www.agroservis.cz

webdesign by web•basis