Napište nám!

Velice si vážíme Vašeho zájmu nebo názoru, odpovíme co nejdříve…

Vaše jméno

Váš e-mail (pro odpověď)

Váš dotaz nebo připomínka

      Zavřít

Kariéra

Volná pracovní místa:

V současné době zde není žádný inzerát na volné pracovní místo.

Co vás čeká?
  • pravidelný kontakt a péče o stávající zákazníky
  • rozvoj obchodních vztahů s novými a stávajícími klienty
  • prezentace a prodej zemědělské techniky, finančních produktů, pojištění
  • koordinace mezi prodejem a prodejními službami
  • účast na marketingových aktivitách a akcích na podporu prodeje
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
  • zkušenost na obchodní pozici
  • profesionální zastupování obchodních zájmů firmy, vlastní iniciativu i v oblasti podpory prodeje, zákaznických akcí, marketingu
Výhodou bude, pokud budete mít
  • komunikační znalost anglického nebo německého jazyka
  • znalost zemědělské techniky
Co vám můžeme nabídnout?
  • zázemí, stabilitu, růst, finanční a obchodní sílu
  • možnost osobního rozvoje a profesního růstu
  • podíl na hospodářském výsledku

Zájemci, své životopisy zasílejte na kontakt@agroservis.cz

Vážíme si Vašeho zájmu o rozšíření současného personálního obsazení o nové a kvalitní pracovníky, kteří mají zájem podílet se na plnění náročných úkolů v souladu se strategickými cíli firmy AGROSERVIS Sedláček.

Hlavním cílem společnosti je dlouhodobě uspokojovat i ty nejnáročnější požadavky zákazníka a poskytnout mu produkt, který mu bude efektivním a flexibilním nástrojem rozvoje firmy a získávání konkurenčních výhod.

Zásady výběru pracovníků

  • Hledáme pracovníky se zkušenostmi v daném oboru, kteří jsou schopni těchto zkušeností dále využívat při plnění úkolů. U čerstvých absolventů požadujeme teoretické vědomosti a hluboký zájem o další vzdělávání.
  • Přijímáme pracovníky s vizí dlouhodobé perspektivy spolupráce.
  • Máme zájem o budování nadstandardní úrovně firemní kultury, dobrých vztahů mezi zaměstnanci a aktivního přístupu k zákazníkům.
  • Prioritními požadavky na pracovníky je samostatnost, spolehlivost a odpovědnost při provádění úkolů. Stejně důležitým požadavkem je loajalita vůči společnosti.
  • Zájmem společnosti je péče o další vzdělávání pracovníků (interní a externí školení, předávání zkušeností apod.).
  • U všech pracovníků požadujeme slušné, vstřícné a odpovědné vystupování.
  • Při plnění pracovních povinností požadujeme dodržování definovaných pracovních postupů v souladu s vnitřní metodikou a cíli firemní strategie.
  • Pro plnění většiny úkolů je nutná týmová spolupráce, individualistický přístup se používá u minimálního počtu úkolů.
  • Vážíme si práce všech pracovníků a provádíme spravedlivé ohodnocení na základě zařazení ve společnosti, odvedené práci a finančních možnostech společnosti.
  • Při výběru pracovníků neposuzujeme zájemce podle věku nebo stavu, ale podle možného přínosu pracovníka pro společnost.

Obecné pracovní podmínky

Pro naše pracovníky nabízíme:
  • Perspektivní dlouhodobé zaměstnání v zavedené společnosti
  • Práci ve zkušeném týmu
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Zaškolení v dané problematice
  • Další firemní výhody

AGROSERVIS Sedláček s.r.o.

Prodej a servis zemědělské techniky